Často kladené otázky

Obecné

Jak zpracovává Quality Austria osobní údaje?

Quality Austria je hrdá na úroveň ochrany osobních údajů, které nepředává dále třetím stranám. Více informací ohledně jejich zpracování je k dispozici v Memorandu o zpracování osobních údajů v sekci ke stažení.

Jak mohu splnit moji oznamovací povinnosti ohledně vážných BOZP událostí a nehod?

Všechny společnosti certifikované podle standardů bezpečnosti a ochrany zdraví při práci mají povinnosti oznamovat závažné incidenty, události a porušení právních povinností. Pro oznámení jakéhokoliv porušení prosím zašlete formuláře pro hlášení na na office@qualityaustria.cz. Quality Austria se bude oznámením zabývat a na základě jeho hodnocení určí další potřebné kroky (žádné opatření není třeba, zvláštní audit, odebrání certifikátu).

Mám otázky týkající se nabídky / produktu. Na koho se mám obrátit?

U jednotlivých produktů a oblastí je vždy uvedena odpovědná osoba, kterou můžete e-mailem kontaktovat. Pokud již máte vaši kontaktní osobu (např. auditora), tak vám i ona velmi ráda pomůže a poradí. Potřebujete-li další podporu ohledně služeb a produktů, obraťte se na naši kancelář, office@qualityaustria.cz.

Jak se mohu přihlásit a odhlásit k odběru newsletteru?

Pro přihlášení k odběru našeho se jednoduše přihlásíte pomocí přihlašovacího odkazu v patičce každé stránky.

Přejete-li se z odběru našeho newsletteru odhlásit, můžete v každém zaslaném newsletteru kliknout na odkaz "unsubscribe" nebo zaslat e-mail marketingovému týmu.

Máme několik zaměstnanců, které chceme poslat na školení. Nabízíte také in-house kurzy?

Všechny kurzy, workshopy a obnovovací semináře (refreshing) mohou být realizovány jako in-house kurzy. Rovněž nabízíme kurzy šité na míru podle vašich potřeb a požadavků. Pro další otázky ohledně in-house kurzů kontaktujte náš tým.

Obdrželi jsme fakturu za užívací poplatky Quality Austria. Co to znamená?

Užívací poplatek (nyní € 385, - za rok pro společnosti do 50 zaměstnanců / € 755, - za rok pro společnosti s více než 50 zaměstnanci - bez ohledu na počet certifikátů) za užívání qualityaustria dokladů o shodě a značek zahrnuje:

  • první vydání qualityaustria certifikátu nebo dokladu o shodě
  • rok (12 měsíců) trvající užívací právo certifikátu a značky dokládající shodu pro podnikatelské účely, především pro účely reklamy a budování důvěry obchodních partnerů, klientů i šikoré veřejnosti
  • vydání IQNet certifikátu (v ceně poplatků v případě schválených standardů)
Právo užívat qualityaustria certifikát(y) stejně jako qualityaustria certifikační značku je upraveno v našich Všeobecných obchodních podmínkách, bod XIII "Práva a povinnosti držitelů certifikátů a značek Quality Austria". Více informací je k dispozici v sekci ke stažení. V případě dalších dotazů kontaktujte náš tým.

Přehled všech našich produktů najdete zde.

Pro více informací ohledně společnosti Quality Austria, navštivte stránky o společnosti.

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku?

+420 733 180 494