06. Čvn 2024

5 dobrých důvodů, proč se vám mohou vyplatit vzdělávací kurzy na míru

Game changer v oblasti dalšího vzdělávání

Fakt, že odborná příprava a další vzdělávání představují na neustále se měnícím trhu práce faktor, který mění pravidla hry, jsme v našich aktualitách rozebírali podrobněji již mnohokrát. A není pochyb, že tímto "game changerem" zůstane průběžné, celoživotní vzdělávání i v budoucnu.

Proč je však interní vzdělávání jednou z nejefektivnějších možností vzdělávání? Do jaké míry se vyplatí školit více zaměstnanců interně současně? Jakou výhodu přináší, pokud je obsah školení šitý na míru vaší společnosti?

Ve společnosti Quality Austria nabízíme tato školení na míru  jako "in-house kurzy", protože obsah školení a školitelé přijdou doslova k vám domů. Všechna veřejná školení (tedy školení uvedená na našich webových stránkách nebo v programu kurzů) si můžete u společnosti Quality Austria objednat "in-house" a lze je navíc přizpůsobit vašemu tematickému zaměření, tj. co nejblíže vašim specifickým, individuálním potřebám. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. Proč se tedy vyplatí školení "in-house"?

1) Ušetříte čas a peníze

Pokud si školení objednáte přímo ve své firmě, zcela odpadají náklady na cestu a ubytování účastníků. Zejména pokud chcete na školení přihlásit více osob najednou, získáte několikanásobnou úsporu času a nákladů.

2) Týmová práce, týmový duch

"Teamwork makes the dream work" - školení několika zaměstnanců najednou podporuje pocit sounáležitosti a má tak pozitivní vliv na týmovou práci. Zapracování nových znalostí usnadňuje i fakt, že zaměstnanci jsou ve svém známém prostředí. Školení mohou také přispět k posílení firemní kultury a procesů. Jinými slovy - učení se praxí.

3) Vy si objednáte, my vám dodáme balíček na míru vašim potřebám

Obsah jednotlivých kurzů je přizpůsoben vašim konkrétním požadavkům, případovým studiím a specifikům ve vaší společnosti - můžete si proklikat širokou nabídku školení qualityaustria a naši specialisté vám vytvoří obsah šitý na míru vašim potřebám. Virtuální, kombinovaná výuka nebo přímo u vás? Je vaším firemním jazykem angličtina? Chcete školit zaměstnance na více místech? Společně pro vás najdeme ideální řešení!

 

4) Posílení interní znalostní základny

Čím více interního know-how máte, tím lépe! Díky internímu školení se znalosti v rámci vaší organizace šíří a předávají ve větší míře a více napřímo. Tímto způsobem vytváříte učící se organizaci, která se tak dokáže dále rozvíjet a růst. A to je v dnešní dynamické době jeden z důležitých faktorů úspěchu.

5) Lepší proaktivní reakce

Interní školení umožňuje společnostem pohotově a pružně reagovat na změny v oboru, vy sami si určujete načasování školení a váš tým může být tak díky tomuto kontinuálnímu průběžnému vzdělávání ideálně vybaven nejen pro aktuální, ale i budoucí situace. Díky tomu mají zaměstnanci všechny dovednosti a znalosti, které potřebují pro úspěšné a na budoucnost orientované fungování podniku.

Náš tým vám rád pomůže s jakýmikoli dotazy nebo dalšími informacemi. Ozvěte se nám! Chcete-li s námi zůstat v pravidelném kontaktu, zaregistrujte se k bezplatnému odběru měsíčního newsletteru!

31. Kvě 2024

Nové požadavky ISO

Změna klimatu se dostává do centra pozornosti norem systému řízení

07. Kvě 2024

5 tipů, jak mít reportovací povinnosti pod kontrolou

Stavět na stávajících systémech

29. Dub 2024

28. duben – Světový den BOZP

Vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí

23. Dub 2024

Den země

22. dubna slavíme Světový den Země

19. Dub 2024

Nadprůměrně vysoká míra doporučení pro Quality Austria

Společně dosahujeme skvělých výkonů

09. Dub 2024

Plánované úpravy ISO 14001

Co můžeme očekávat od plánované revize ISO 14001?

25. Bře 2024

Aktualizovaný katalog pro rok 2024

Vstříc budoucnosti

18. Bře 2024

Vztahy mezi digitalizací, umělou inteligencí a kvalitou

Jaký byl 29. ročník qualityaustria Forum?

11. Bře 2024

Aktuální informace o řadě ISO 450xx

Nová publikace EN ISO 45001:2023

07. Bře 2024

Světový den úspory energie

Tipy pro úsporu energie v domácnosti a na pracovišti

27. Úno 2024

Co nabídne qualityaustria Forum 2024

Rozhovor s CEO Quality Austria

13. Úno 2024

qualityaustria Forum 2024

Kvalita jako "všeuměl a odborník na vše"

+420 733 180 494