23. Úno 2023

Věříme, že si vyberete!

Kurzy v anglickém jazyce pro rok 2023

Nový mezinárodní vzdělávací program 2023

Svět práce se v posledních letech dramaticky změnil. Na jedné straně se zvyšují požadované kompetence zaměstnanců, na straně druhé se zároveň snižuje poločas rozpadu nabytých znalostí. Oblasti činnosti jednotlivých pracovních pozic se tak neustále vyvíjejí a odpovídajícím způsobem rozvíjejí.

Ať už jde o zavedená školení nebo certifikace osob v oblastech jako je např. Integrovaný systém řízení nebo o nové kurzy na aktuální trendy témata včetně digitálního leadershipu, řízení agilních digitálních týmů, znalosti metod řešení problémů nebo krizového managementu, Quality Austria nabízí široké spektrum školicích programů, osobní certifikace a e-learningy v různých oblastech. Rozmanitost je přirozeně i ve formě: Quality Austria poskytuje online školení, blended learning nebo prezenční kurzy.

Náš přepracovaný mezinárodní vzdělávací program pro letošní rok nabízí různá školení v anglickém jazyce jako interní školení na vyžádání. V některých oblastech poskytujeme také veřejná školení v místním jazyce prostřednictvím vybraných mezinárodních partnerů qualityaustria.

Kompletní nabídku letošních kurzů v anglickém jazyce  naleznete ke stažení zde: International Training Program 2023

Jaký přínos pro vás může mít účast na školení qualityaustria?

  • Quality Austria poskytuje nejkomplexnější nabídku akreditací v oblasti systémů řízení v Rakousku. Pro vás to znamená, že naše kompetence jsou pravidelně kontrolovány a certifikovány, abychom vám mohli nabídnout nejvyšší úroveň kvality, nezávislosti a objektivity našich programů.
  • Jsme členem EOQ, a proto jsme také oprávněni vydávat mezinárodně ceněné certifikáty EOQ. Váš certifikát tak má mezinárodní význam daleko za hranicemi země!
  • Naši odborníci qualityaustria (auditoři, školitelé, hodnotitelé a experti) jsou součástí různých normalizačních orgánů ISO a mezinárodních certifikačních sítí, jako jsou IQNet, EFQM. Proto vám můžeme vždy zaručit nejvyšší úroveň odborných znalostí i know-how z první ruky.
  • Nabídku přizpůsobujeme potřebám našich zákazníků a podporujeme tak všechny účastníky v zaměření na jejich dlouhodobé cíle.

Učení je proces, který nikdy nekončí. Zejména v době digitalizace, klimatických změn a globalizace je důležité celoživotní vzdělávání, které nám umožní držet krok s novým vývojem. Neustálé "překonávání" sebe sama, kladení si vlastních výzev je nejen motivující, v neposlední řadě je i cenným příspěvkem k seberealizaci.

Nabídka je ke stažení zde: International Training Program 2023

V případě vašeho zájmu nám prosím napište na: office@qualityaustria.cz

 

 

22. Srp 2023

Úspěchy našich klientů

Ocenění pro ÚPV

15. Srp 2023

ISO 9001 se bude revidovat

Rozhodnuto o revizi mezinárodní normy kvality

03. Srp 2023

Management kvality? Klíč k úspěchu

Výhody pro jednotlivce i firmy

20. Čvc 2023

Od teorie k praxi: příklad skupiny OMV

Příklady z praxe

03. Čvc 2023

Chystá se revize normy ISO 9001?

Komentář Mag. Dr. Anni Koubek

27. Čvn 2023

Čím se vlastně zabývají…

Manažeři systému řízení rizik

06. Čvn 2023

3 důležité body na cestě k větší udržitelnosti

Světový den životního prostředí 2023

29. Kvě 2023

Aby audity přinášely přidanou hodnotu

Tipy E. Hofstätter-Kollarich, BSc

15. Kvě 2023

Koncepce oběhového hospodářství

Termíny kurzu pro rok 2023

15. Kvě 2023

Vykazování uhlíkové stopy

Jednodenní online kurz

09. Kvě 2023

IFS Food verze 8 zveřejněna

Bezpečnější jídlo, lepší zdraví

28. Dub 2023

Bezpečné a zdravé pracovní prostředí

Jak učinit práci bezpečnější a zdravější

+420 733 180 494