23. Úno 2023

Věříme, že si vyberete!

Kurzy v anglickém jazyce pro rok 2023

Nový mezinárodní vzdělávací program 2023

Svět práce se v posledních letech dramaticky změnil. Na jedné straně se zvyšují požadované kompetence zaměstnanců, na straně druhé se zároveň snižuje poločas rozpadu nabytých znalostí. Oblasti činnosti jednotlivých pracovních pozic se tak neustále vyvíjejí a odpovídajícím způsobem rozvíjejí.

Ať už jde o zavedená školení nebo certifikace osob v oblastech jako je např. Integrovaný systém řízení nebo o nové kurzy na aktuální trendy témata včetně digitálního leadershipu, řízení agilních digitálních týmů, znalosti metod řešení problémů nebo krizového managementu, Quality Austria nabízí široké spektrum školicích programů, osobní certifikace a e-learningy v různých oblastech. Rozmanitost je přirozeně i ve formě: Quality Austria poskytuje online školení, blended learning nebo prezenční kurzy.

Náš přepracovaný mezinárodní vzdělávací program pro letošní rok nabízí různá školení v anglickém jazyce jako interní školení na vyžádání. V některých oblastech poskytujeme také veřejná školení v místním jazyce prostřednictvím vybraných mezinárodních partnerů qualityaustria.

Kompletní nabídku letošních kurzů v anglickém jazyce  naleznete ke stažení zde: International Training Program 2023

Jaký přínos pro vás může mít účast na školení qualityaustria?

  • Quality Austria poskytuje nejkomplexnější nabídku akreditací v oblasti systémů řízení v Rakousku. Pro vás to znamená, že naše kompetence jsou pravidelně kontrolovány a certifikovány, abychom vám mohli nabídnout nejvyšší úroveň kvality, nezávislosti a objektivity našich programů.
  • Jsme členem EOQ, a proto jsme také oprávněni vydávat mezinárodně ceněné certifikáty EOQ. Váš certifikát tak má mezinárodní význam daleko za hranicemi země!
  • Naši odborníci qualityaustria (auditoři, školitelé, hodnotitelé a experti) jsou součástí různých normalizačních orgánů ISO a mezinárodních certifikačních sítí, jako jsou IQNet, EFQM. Proto vám můžeme vždy zaručit nejvyšší úroveň odborných znalostí i know-how z první ruky.
  • Nabídku přizpůsobujeme potřebám našich zákazníků a podporujeme tak všechny účastníky v zaměření na jejich dlouhodobé cíle.

Učení je proces, který nikdy nekončí. Zejména v době digitalizace, klimatických změn a globalizace je důležité celoživotní vzdělávání, které nám umožní držet krok s novým vývojem. Neustálé "překonávání" sebe sama, kladení si vlastních výzev je nejen motivující, v neposlední řadě je i cenným příspěvkem k seberealizaci.

Nabídka je ke stažení zde: International Training Program 2023

V případě vašeho zájmu nám prosím napište na: office@qualityaustria.cz

 

 

09. Bře 2023

Na slovo s našimi auditory – Matúš Kisela (I.část)

Matúš Kisela, regionální zástupce pro Slovensko

06. Bře 2023

Audity s přidanou hodnotou

Příklady z praxe

01. Bře 2023

qualityaustria Forum 2023 je za dveřmi

Pár slov od CEO Quality Austria

13. Úno 2023

Ing. Christoph Baumgartner, MSc, MBA

Nový jednatel a ředitel Zákaznického centra Quality Austria v Linci

10. Úno 2023

Kurz CMS

Nabídka termínů pro rok 2023

26. Led 2023

Implementace změn ISO 27002:2022

Praktický jednodenní online kurz

24. Led 2023

Proč je ESG pro organizace stále důležitější

Více udržitelnosti pro ekonomiku

09. Led 2023

Systematický přístup k řízení procesů

06. Led 2023

Katalog služeb Quality Austria 2023

Rozšiřujte své znalosti, posilte svou pozici

23. Lis 2022

5 tipů jak zvýšit energetickou účinnost

08. Lis 2022

Série článků od 3 odborníků: část 3.

Osvědčené postupy Siemens

24. Říj 2022

HACCP Rev. 2020

Zveřejněny nové pokyny EU k zavádění systémů řízení bezpečnosti potravin

+420 733 180 494