13. Úno 2024

Očekávání v době AI a ESG: Kvalita jako "všeuměl a odborník na vše"

29.qualityaustria Forum

V němčině -  Wollmilchsau, v angličtině - jack of all trade, v češtině bychom zřejmě použili výraz všeuměl nebo, chcete-li, odborník na všechno. Právě německý termín vystihuje téměř nejpřesněji to, co je v podnikové realitě často požadováno - "prasnice, která umí snášet vejce, zároveň dávat mléko a samozřejmě také poskytovat vlnu a maso" - tedy něco, co je v podstatě nemožné.

Jinými slovy - vznášet požadavky není tak obtížné, ale plnit je je stále obtížnější. Dnešní firmy a organizace jsou ty, které by měly, chtějí a musí umět všechno - aniž by musely v čemkoliv slevovat či dělat kompromisy.

Chceme všechno. A nejlépe všechno najednou a okamžitě.

Pojem kvalita je dnes chápán šířeji než kdykoli předtím. Už nemluvíme o čistě produktové nebo procesní kvalitě, ale o kvalitě na všech úrovních. Existuje stále více zákonů, nařízení a iniciativ, které ukládají podnikům odpovědnost za transparentnost jejich udržitelného a sociálního výkonu. Současně se společnosti potýkají s výzvou systematicky vyhledávat co nejúčelnější případy využití nových technologií - samozřejmě vždy s ohledem na aspekty, jako je dodržování předpisů nebo bezpečnost informací. Současné i budoucí výzvy jsou rozmanité a zdánlivě nekonečné: od odolnosti a řízení rizik až po řízení změn, udržitelnost a umělou inteligenci.

Pro úspěšné zvládání a řízení těchto výzev je nutná komplexní změna myšlení a firemní a manažerské kultury. Společnosti musí být agilní, musí se umět přizpůsobit a být připraveny vydat se na cestu k udržitelné a technologicky vyspělé budoucnosti.

Kvalita: všestranný pomocník

Kvalita je pro společnosti základem i cílem - pevně ukotveným nosným pilířem a zároveň i ukazatelem směru, který udržuje podniky v kondici pro budoucnost. Svět je totiž plný rozmanitosti a různé úkoly vyžadují různé dovednosti a inovativní přístupy.

Je možné, abychom splnili mnoho různých požadavků? Jak můžeme pomocí účinných specializovaných řešení vytvořit komplexnější, integrovaný systém?

Připojte se k nám, abychom společně prozkoumali téma "kvalita jako všeuměl" z několika různých úhlů pohledu! Jako obvykle pro vás mají své prezentace připraveni vysoce kvalifikovaní špičkoví přednášející z teorie i praxe napříč různými obory.

Na letošním qualityaustria Forum budeme komplexně posuzovat klíčová témata, jako je kvalita, udržitelnost, ESG, umělá inteligence a další aktuální otázky. Budeme klást důraz na pragmatické, jednoduché možnosti implementace s potenciálem do budoucna, které mohou poskytnout důležité základy, podněty a řešení pro společnosti všech velikostí a ze všech odvětví. Komplexní systémy řízení, různé perspektivy a příklady osvědčených postupů od společností, které již pokročily v implementaci nebo jsou v ní úspěšné, doplňují rozmanitý program tak, abyste si praktické tipy a příklady mohli odnést domů. Kromě toho máte samozřejmě možnost navázání kontaktů se stovkami odborníků ať již přímo na místě nebo online!

29. qualityaustria Forum se bude konat 13. března 2024. Již tradičně jako hybridní akce. To znamená, že se můžete sami rozhodnout, zda se zúčastníte přímo na místě v Salzburgu, nebo zda dáte přednost účasti prostřednictvím počítače, tabletu nebo chytrého telefonu.

V každém případě - Těšíme se na vaši účast!

Účast je pro zákazníky Quality Austria zdarma! Těšíme se na vás online nebo přímo v Salzburgu!

06. Čvn 2024

Vzdělávací kurzy na míru

5 dobrých důvodů, proč se vám mohou vyplatit

31. Kvě 2024

Nové požadavky ISO

Změna klimatu se dostává do centra pozornosti norem systému řízení

07. Kvě 2024

5 tipů, jak mít reportovací povinnosti pod kontrolou

Stavět na stávajících systémech

29. Dub 2024

28. duben – Světový den BOZP

Vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí

23. Dub 2024

Den země

22. dubna slavíme Světový den Země

19. Dub 2024

Nadprůměrně vysoká míra doporučení pro Quality Austria

Společně dosahujeme skvělých výkonů

09. Dub 2024

Plánované úpravy ISO 14001

Co můžeme očekávat od plánované revize ISO 14001?

25. Bře 2024

Aktualizovaný katalog pro rok 2024

Vstříc budoucnosti

18. Bře 2024

Vztahy mezi digitalizací, umělou inteligencí a kvalitou

Jaký byl 29. ročník qualityaustria Forum?

11. Bře 2024

Aktuální informace o řadě ISO 450xx

Nová publikace EN ISO 45001:2023

07. Bře 2024

Světový den úspory energie

Tipy pro úsporu energie v domácnosti a na pracovišti

27. Úno 2024

Co nabídne qualityaustria Forum 2024

Rozhovor s CEO Quality Austria

+420 733 180 494