19. Dub 2024

Společně dosahujeme skvělých výkonů

Nadprůměrně vysoká míra doporučení pro Quality Austria

Ve společnosti Quality Austria žijeme každodenním procesem neustálého zlepšování - je pro nás důležité odhalovat příležitosti i slabiny a neustále se dále rozvíjet. Z tohoto důvodu rozesíláme dotazník po každém námi provedeném auditu (certifikace systému) nebo po školení a dalším vzdělávání (certifikace osob). Co bylo hodnoceno obzvláště pozitivně? Kde je potřeba optimalizace? Doporučili byste společnost Quality Austria ostatním?

Děkujeme všem, kteří si našli čas a vyplnili náš krátký dotazník - jen díky upřímným hodnocením a konstruktivním připomínkám se můžeme dále zlepšovat. Díky vaší důvěře ve služby Quality Austria a vaší cenné zpětné vazbě se nám v roce 2023 opět podařilo dosáhnout působivého a nadprůměrného Net Promoter Score (NPS) ve výši 89 v oblasti systémových certifikací a 68 v oblasti osobních certifikací. Vynikajícího hodnocení dosáhla také naše nabídka na míru v rámci interních certifikací s NPS 66. Rádi bychom vám touto cestou poděkovali za vaši věrnou podporu a upřímnou zpětnou vazbu!

Net Promoter Score a výsledky

NPS (Net Promoter Score) je klíčový údaj, který se používá k měření spokojenosti zákazníků a pravděpodobnosti, že doporučí společnost, produkt nebo službu ostatním. Výsledek se může pohybovat mezi -100 a +100. Čím vyšší číslo, tím spokojenější zákazníci, a tedy lepší výsledek.

"Jsme potěšeni senzačními výsledky a tím, že si naši zákazníci našli čas, aby nám poskytli upřímnou zpětnou vazbu. To nelze považovat za samozřejmost a hodně to pro nás znamená. Tato čísla jsou nejen potvrzením a uznáním úspěchů našeho skvělého týmu - vždyť každý člověk přispívá svým způsobem - ale také naší skvělé sítě,"

říkají oba ředitelé Christoph Mondl a Dr. Werner Paar. "Skutečnost, že naše profesionalita a odbornost, stejně jako naše nasazení v oblasti školení i certifikace, jsou tak inspirativní a oceňované, nás povzbuzuje k dalšímu pokračování na naší cestě. Díky nejvyšší kvalitě služeb a osobnímu nasazení chceme naše zákazníky doprovázet na jejich cestě k trvalému úspěchu a vytvářet hodnoty - dnes i v budoucnu."

Vaše spokojenost - naše poslání

Auditoři a školitelé společnosti Quality Austria mají rozsáhlé praktické zkušenosti z podnikatelské sféry a ve svých specializacích jsou opravdovými odborníky . Mají rozsáhlé znalosti ve svých oborech i v příslušných průmyslových odvětvích a normách a dokáží je předat mimořádně kompetentním a praktickým způsobem. Dbáme tak na to, aby audity Qualityaustria vytvářely skutečnou přidanou hodnotu a aby naše kurzy přesvědčily svým osvědčeným obsahem.

06. Čvn 2024

Vzdělávací kurzy na míru

5 dobrých důvodů, proč se vám mohou vyplatit

31. Kvě 2024

Nové požadavky ISO

Změna klimatu se dostává do centra pozornosti norem systému řízení

07. Kvě 2024

5 tipů, jak mít reportovací povinnosti pod kontrolou

Stavět na stávajících systémech

29. Dub 2024

28. duben – Světový den BOZP

Vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí

23. Dub 2024

Den země

22. dubna slavíme Světový den Země

09. Dub 2024

Plánované úpravy ISO 14001

Co můžeme očekávat od plánované revize ISO 14001?

25. Bře 2024

Aktualizovaný katalog pro rok 2024

Vstříc budoucnosti

18. Bře 2024

Vztahy mezi digitalizací, umělou inteligencí a kvalitou

Jaký byl 29. ročník qualityaustria Forum?

11. Bře 2024

Aktuální informace o řadě ISO 450xx

Nová publikace EN ISO 45001:2023

07. Bře 2024

Světový den úspory energie

Tipy pro úsporu energie v domácnosti a na pracovišti

27. Úno 2024

Co nabídne qualityaustria Forum 2024

Rozhovor s CEO Quality Austria

13. Úno 2024

qualityaustria Forum 2024

Kvalita jako "všeuměl a odborník na vše"

+420 733 180 494