06. Led 2023

Vzhůru za dalším kariérním dobrodružstvím!

Program kurzů qualityaustria v roce 2023

Na našich školeních jste středem pozornosti VY! Naučíme vás, na čem skutečně záleží. Kromě fundovaných znalostí, osvědčených metod a efektivních řešení vám poskytneme také rozhodující tipy pro vaši osobní kariéru!
Ať už chcete změnit profesi, prohloubit své stávající znalosti nebo se dále specializovat, máme pro vás tu správnou nabídku! Znalosti jsou budoucnost - a my víme, co je v budoucnosti důležité. Rádi se s vámi o tyto znalosti podělíme a těšíme se, že vás budeme doprovázet na vaší cestě osobního tréninku jako kompetentní orgán.

 

Náš nový Katalog služeb qualityaustria pro rok 2023 je zde!

Z praxe pro praxi

Naši školitelé jsou zkušení praktici a odborníci ve svých oborech a mají širokou škálu znalostí v oboru i hluboké znalosti příslušných norem. Přijetí na pozici školitele qualityaustria se řídí kvalifikačním řízením, které mimo jiné prokazuje jeho odbornou a metodickou způsobilost a dbá na její neustálé udržování a rozšiřování. Tímto způsobem zajišťujeme, aby účastníci našich kurzů měli prospěch z nejvyšší úrovně kompetencí a praxí ověřených znalostí - z praxe pro praxi!

Rozšiřujte své znalosti, posilte svoji pozici.

Jednou z cest, jak poznat, kdo na rozvoji svých schopností a dovedností kontinuálně pracuje, je důraz na získávání osobních certifikátů. Naše qualityaustria školení jsou jasně přizpůsobena aktuálním potřebám trhu, odkazují na národní zákony a předpisy a příslušné ekonomické strategie.

Celkem nabízíme přes 50 certifikačních programů, které jsou akreditovány státem. V důsledku toho jsou certifikáty qualityaustria uznávány na národní úrovni a kvalita je objektivně kontrolována. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo profesionál – u nás najdete to pravé školení pro vaše potřeby. Naše vzdělávací kurzy přinášíme stále častěji také prostřednictvím virtuálních nabídek přímo k vám, bez ohledu na to, kde se nacházíte. Neustále rozšiřujeme naši nabídku e-learningu, počínaje bezplatnými webináři až po virtuální školení pro manažery systému kvality. Neustále však také rozvíjíme naše stávající vzdělávací kurzy a přizpůsobujeme je aktuálním podmínkám. Tímto způsobem vám zajistíme, že budete mít k dispozici přesně ty znalosti, které potřebujete pro svou každodenní práci.

Ať už jde o systémové nebo produktové certifikace, hodnocení, validace, školení nebo osobní certifikace – máme tu správnou nabídku v mnoha produktových skupinách.

Jsme rádi, že vám můžeme poskytnout komplexní přehled v našem novém Katalogu služeb 2023!

Pokud Vás kterýkoliv z nabízených produktů či kurzů zaujal, kontaktujte nás!

+420 733 180 494