25. Bře 2024

Vstříc budoucnosti

Nejnovější verze nabízených služeb pro rok 2024!

Ať už se jedná o nové, revidované nebo osvědčené systémové a produktové certifikace, hodnocení a validace nebo školení a osobní certifikace: V našem novém Přehledu služeb qualityaustria 2024 najdete širokou nabídku na každé téma!

Prohlédněte si ji a zvyšte své inovační schopnosti!

Katalogu služeb Quality Austria 2024 - na jedno kliknutí

ESG (Environment, Social, Governance), AI (Artificial Intelligence) nebo další aktuální témata, jako je bezpečnost informací a dodržování předpisů (compliance) s cílem minimalizovat rizika - všechny tyto oblasti spolu navzájem souvisí a je tak třeba zajistit jejich vzájemné provázání, vyladit jejich vzájemné fungování. Jejich začlenění do stávajících systémů a procesů je pro společnosti velkou výzvou.

Integrovaný systém řízení (IMS) je strategicky cenný, protože propojuje různé systémy dohromady, zabraňuje duplicitám, standardizuje procesy, podporuje jasné stanovení priorit a poskytuje orientaci. Je proto ideálním východiskem pro úspěšné překonání mnoha výzev.

Úspěšná | uznávaná | spolehlivá

Dvacetileté odborné znalosti společnosti Quality Austria, tvůrčí schopnosti týmu našich specialistů a našich partnerů, stejně jako zkušenosti získané z důvěryhodné spolupráce s našimi váženými zákazníky, jsou neustále zapracovávány do našeho produktového portfolia, abychom vám mohli i v budoucnu nabízet prvotřídní služby. Budeme rádi, když nám dáte svou důvěru a dovolíte nám, abychom vás doprovázeli na vaší cestě k úspěchu!

  • Naši nabídku školení neustále průběžně přizpůsobujeme aktuálním tématům.
  • Mnoho kurzů nabízíme také v angličtině, popř. jako interní školení v příslušné společnosti.
  • Ať už jde o systémové nebo produktové certifikace, hodnocení, validace, školení nebo osobní certifikace – máme tu správnou nabídku v mnoha produktových skupinách.

Naši kompletní nabídku si můžete stáhnout do svých zařízení k pozdějšímu prostudování zde: Katalog služeb 2024 - aktualizovaná verze!

+420 733 180 494