31.qualityaustria Forum
Rozvoj, odvaha a inovace pro rok 2026
Silné projevy
Koncentrovaná odbornost
31. qualityaustria Forum se letos zaměří na aktuální ekonomické otázky, kterým se budou věnovat renomovaní řečníci. Od podnětů k růstu a firemní kultuře až po revizi normy ISO 9001 a meziodvětvové inovace vás čekají zajímavé přednášky a spousta času a prostoru pro networking!
Tentokrát se můžete těšit také na ukázky osvědčených postupů renomovaných společností, jako jsou Siemens AG Österreich, Liebherr Hausgeräte nebo Rakouský fotbalový svaz.
Mnoho společností v současné době hledá odpovědi na to, jak zůstat konkurenceschopnými, inovativními a připravenými na budoucnost. Letošní motto „Podpora osobního růstu & růst díky kvalitě.“ zdůrazňuje fakt, že růst začíná u lidí - v prostředí (společnosti), kde cítí důvěru, kde se mohou učit, rozvíjet se. Proto vám k tomu poskytneme nástroje. V průběhu konference vás seznámíme s tím, jak některé společnosti umožňují svým týmům učit se nové věci, jednat odvážně a růst směrem k budoucnosti.
Strategie Dolce Vita: Rozvíjejte svůj plný potenciál s lehkostí a radostí
Loredana Meduri a Alessandro Spanu, hlavní řečníci, odborníci na leadership a komunikaci
Loredana Meduri a Alessandro Spanu jsou koučové leadershipu pro mezinárodní ekonomiku a přesvědčují svými vědomostmi získanými za více než 20 let v oblastech řízení rizik, prodeje, marketingu, leadership managementu a dalších. Prostřednictvím své „strategie Dolce Vita“ provázejí lidi a firmy změnami a nejistotami tím, že vzbuzují motivaci, aktivně utvářejí budoucnost a zaměřují se na příležitosti. Jejich přístup přináší do každodenního pracovního života více sebejistoty, klidu a radosti a pomáhá lidem čerpat novou energii z tlaku a nejistoty. Posilováním schopností a potenciálu jim pomáhají trvale zvyšovat osobní úroveň energie. V centru jejich práce je vždy spolupráce: s nadšením a kompetencí umožňují lidem společně dosáhnout velkých věcí a dávají jim nástroje, aby nejen zvládli změny, ale také v nich rostli.
Růst díky inovacím a firemní kultuře
Mag. Patricia Neumann, generální ředitelka, Siemens AG Rakousko
Patricia Neumann je od roku 2023 generální ředitelkou společnosti Siemens a má za sebou 25 let zkušeností ve společnosti IBM, kde byla na mezinárodní úrovní zodpovědná za prodej softwaru, umělou inteligenci a automatizaci. Ve svém projevu bude mluvit o tom, proč jsou inovace, firemní kultura a technologie základními pilíři udržitelného růstu a dlouhodobé konkurenceschopnosti v čím dál více digitalizovaném světě. Přitom poskytne i exkluzivní vhled do společnosti Siemens - podniku, který důsledně sází na kulturu růstu, která posiluje agilní myšlení a podporuje digitální transformaci v celé společnosti. Důraz je kladen na rozmanité požadavky zákazníků společnosti Siemens a trhu, aby byla zajištěna shoda s předpisy a efektivní procesy. Na příkladu „Integrated Management System Documentation (IMSD)“ Neumannová vysvětlí, jak je společně s integrovanou aplikací GenAI podporována vlastní odpovědnost a dodržování předpisů ze strany zaměstnanců.
Týmová kultura jako faktor kvality - Psychologická bezpečnost v dobách změn
Cílová skupina / účastníci konference
- stávající klienti qualityaustria
- členové představenstva a jednatelé
- systémoví zástupci a manažeři v oblasti kvality, životního prostředí, bezpečnosti práce, energetiky, řízení rizik, personalisté, popř. studenti těchto oborů či zájemci o tyto oblasti
- interní a externí auditoři
- poradci
- zástupci médií
Registrace účasti
Uzávěrka přihlášek na 31. qualityaustria Forum je 11. března 2026 . Formulář prosím vyplňte zde: PŘIHLÁŠKA
Účastnický poplatek
Pro klienty qualityaustria, network partnery, členy ÖVQ a AFQM a žáky či studenty je účast na konferenci zdarma.