Rozsáhlá spolupráce

Partnerská síť

Díky týmu čítajícímu více než 1 000 auditorů, lektorů, hodnotitelů a odborníků zajišťuje společnost Quality Austria efektivní implementaci systémů řízení podle mezinárodních standardů a předávání specifického know-how na velmi vysoké úrovni, a to vždy s důrazem na praxi.

  • máme bohatou síť znalostí (jednotlivých sektorů, produktů a metod doplněné bohatými zkušenostmi)
  • ovlivňujeme trendy, interpretujeme inovace a požadavky zítřka a spolupracujeme v mnoha orgánech na mezinárodní úrovni

Naše motto zní: Systematické budování kompetencí a intenzivní procesy výměny pro trvalý rozvoj služeb qualityaustria.

Národní a mezinárodní

Národní spolupráce 

Quality Austria spolupracuje na lokální úrovni s významnými partnery jako je např. CIS, IQS - International Quality Services, různá hospodářská sdružení a instituce napříč celou republikou.

Mezinárodní spolupráce

Úzká spolupráce s partnerskými organizacemi IQNet, EOQ, IPC, EFQM VDA-QMC a IATF zajišťuje vzájemnou výměnu nejnovějších informací a know-how v daných oborech.

Kolem světa

Mezinárodní kooperace

Quality Austria spolupracuje s více než 50 partnerskými a členskými organizacemi po celém světě.

Servisní společnost Quality Austria, která  v Rusku působí především v oblasti školení a certifikace systémů řízení, v reakci na ruskou invazi na Ukrajinu zastavila nové obchody v Rusku již v únoru 2022. „Rozhodně odsuzujeme útok na Ukrajinu a ruskou vojenskou agresi,“ říkají generální ředitelé společnosti Quality Austria Christoph Mondl a Dr. Werner Paar, společně s manažerským týmem qualityaustria. Stávající certifikace a smlouvy jsou průběžně podrobovány kontrole souladu s právními předpisy, a společnostem, které byly sankcionovány, jsou rušeny nebo pozastaveny. „Vzhledem ke zhoršující se situaci neustále prověřujeme všechny možnosti a přijímáme veškerá nezbytná opatření s ohledem na platnou právní úpravu a sankce,“ říká vedení.

Máte zájem o další informace?

Rádi Vám pomůžeme!

Stačí nám napsat!

+420 733 180 494